Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
spot_img

Rama ia lë porosi moderatores: Bëji të fala Lulit dhe thuaji se e kam xhan, por nuk është për këtë punë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në përfundim të emisionit “Open”, kryeministri Edi Rama i ka lënë një porosi moderatores Eni Vasili.

Ai i ka thënë t’i bëjë të fala Lulzim Bashës kur ta ketë në emision, pasi e ka shumë xhan. Sipas tij, Basha tashmë ka rënë në duart e këqija të Sali Berishës dhe Ilir Metës.

“Bëji të fala Lulit dhe thuaji që e kam xhan, por nuk është për këtë punë. Tani ka rënë në duar shumë të këqija dhe nuk e shpëtoj dot më. Në duart e Saliut dhe Ilirit, nuk është vetvetja”, tha Rama.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img