Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama i përgjigjet Metës: Boll e përdore Presidencën si thes për atë farë LSI-je

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

078c1c45fbf8efc93f98f1f40483eca9

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur presidentit Ilir Meta, i cili pak më parë tha se Shqipëria nuk futet dot në thes nga një çetë me banditë, oligarkë dhe arrogantë.

Ndaj kësaj ka reaguar Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku shkruan “boll e përdore Presidencën e Republikës si thes për atë farë LSI-je dhe Presidentin e Shqipërisë si gojën e shqyer të atij thesi”.

“Ke të drejtë Ilir, Shqipëria nuk futet dot në thes, shumë mirë e paske thënë! Prandaj boll e përdore Presidencën e Republikës si thes për atë farë LSI-je dhe Presidentin e Shqipërisë si gojën e shqyer të atij thesi,” shkruan Rama.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img