Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Rama i përgjigjet Bashës për inceneratorët: Ti dhe PD keni marrëdhënie me plehrat, se keni 30 vjet lider një mbeturinë të komunizmit

spot_img

Lajme të ngjashëm

2c127ee006d91a5034edde46a42635a0

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kreut demokrat Lulzim Basha në lidhje me akuzat e këtij të fundit për tenderat korruptivë të inceneratorëve.

Përmes rrjeteve sociale, Rama ironizon Bashën dhe PD, duke i cilësuar si të afërt me “plehrat”, pasi një të tillë e kanë lider prej 30 vitesh, duke nënkuptuar kështu Sali Berishën, që Rama e konsideron një mbeturinë të komunizmit.

PS sipas kreut të qeverisë nuk do të ndalet deri kur në asnjë cep të shtëpisë sonë të përbashkët të mos digjen e mos kalben plehra.

Screenshot_1_copy_copy.jpg

Më shumë

spot_img