Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Rama i “mahnitur” nga Kamza: Perfekt! Ka marrë jetë çdo gjë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka inspektuar punimet në Kamëz. Gjatë vizitës së tij Rama ka mbetur i “mahnitur” nga ndryshimet e mëdha që ishin bërë në këtë zonë.

Banorët e Kamzës po i tregonin kryeministrit se tani në lagjen e tyre kanë të gjitha shërbimet e nevojshme.

Suli: Ka marrë jetë biznesi dhe e gjithë zona. Për kopshtet dhe shkollat jemi top listë në Shqipëri.

Rama: Sa kanë shkuar?

Suli: 29, të reja.

Rama: 29 kopshte dhe shkolla në Kamëz. E sa kemi për të përfunduar?

Suli: Kemi edhe 5, do të jenë të gjitha me cilësi. Me këto kopshtet dhe çerdhet e ndërtuara edhe fëmijët shkojnë në punë më lirshëm. Sillet fëmija në 6 e 30 dhe del nga institucioni në 17:30.

Rama: Perfekt.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img