Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama i “jep fund” me Rilindjen, ja si duket selia e Partisë Socialiste me “veshjen” e re

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c42136840f24f06d4d18f61b6456b6da

Selia e Partisë Socialiste prej ditës së sotme nuk do të jetë më e veshur me “Rilindjen”, por me sloganin e ri të PS për zgjedhjet e 25 prillit.

Prej vitit 2013 në sfondin e selisë së PS ishte e vendosur logoja e Rilindjes, e cila kishte zëvendësuar logon historike të Partisë Socialiste, trëndafilin e kuq.

Në sfondin e ri shihet fotoja e kryeministrit Rama dhe slogani i socialistëve “Shqipëria e ardhmja jonë”.

e4cabcce-17e9-4213-abf3-f6049aa5d38f-640x326.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img