Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Rama i besoi Fierin, Taulant Balla se “tradhton” Elbasanin, kalon fundjavën në stadiumin e Librazhdit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama i besoi Taulant Ballës qarkun e Fierit, ndonëse ai prej vitesh ishte në qarkun e Elbasanit.

Por si duket edhe pse do jetë drejtues në qarkun e Fierit, Balla s’ka ndërmen që të “tradhtojë” qarkun e Elbasanit.

Së fundmi me një postim në rrjetet sociale, Balla ka postuar një foto ku shihet në stadiumin e Librazhdit duke ndjekur ndeshjen e KF Sopotit dhe Af Elbasanit.

“Librazhd – Miqësore mes KF Sopoti dhe AF Elbasani” shkruan Balla në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img