Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

VIDEO/ Rama heq mikrofonin dhe braktis intervistën: Herën tjetër kur flet me kryeministrin, pyet kryeministrin. Kjo ishte pika që përmbysi kupën e kësaj nate

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka braktisur intervistën me gazetarin Ilir Babaramo, pasi nuk i kanë pëlqyer pyetjet e këtij të fundit.

Gazetari e pyeti Ramën për ndryshimin e logos së Teatrit të Operas dhe Baletit, por në atë moment Rama vendosi të mos përgjigjej dhe të hiqte mikrofonin.

Rama: Këtu mbyllet intervista. Ne nuk kthehemi asgjëkundi. Herën tjetër kur flet me kryeministrin, pyet kryeministrin. Nuk përgjigjem më sepse kjo ishte pika që përmbysi kupën e kësaj nate.

Babaramo: Shikuesit janë kuriozë edhe për gjëra të tjera, se çfarë do bëhen me projektet për 4 vitet e tjera.

Rama: Të jap fjalën se do vij pas fitimit të zgjedhjeve.

Babaramo: Po nëse nuk i fiton zgjedhjeve? Do largohenin nga drejtimi i Ps?

Rama: Të jap fjalën se pas 25 prillit do vij kur të duash ti.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img