Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Rama habit me deklaratën për Monika Kryemadhin: E kam njohur në rrethana të tjera, më dhimbset

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama në intervistën për ABC news nga Gjirokastra, foli edhe për partitë opozitare dhe kryetarët e saj.

I pyetur për kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi, Rama ndryshe nga herët e tjera që hedh akuza kësaj radhe është treguar më ironik duke u shprehur se i dhimbset, pasi e ka njohur në rrethana të tjera.

“Unë me Monikën kam shprehjen e keqardhjes, nuk kam asnjë tendosje e kam njohur në rrethanta të jera më dhimbset, si rrufe në qiell të pastër është.” u shpreh Rama.

Më shumë

spot_img