Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama gjen kohën dhe ‘përplaset’ me qytetarët në Facebook, ja si i përgjigjet ndjekësit që i tha se do i humbë zgjedhjet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama sot Edi Rama pas një bisede telefonike që zhvilloi me Presidenten e Komisionit Europian, njoftoi se në rajonin e Ballkanit Perëndimor, BE do të dhurojë 651 mijë vaksina Pfizer, me të cilat do vaksinohen punonjësit shëndetësorë dhe njerëzit në nevojë.

Pas këtij lajmi qytetarët kanë vërshuar me komente në rrjete sociale, shumë prej tyre kritike. Një qytetar ka bërë llogarinë sipas të cilit nga këto Shqipëria do përfitojë vetëm 1/10 e tyre.

rama komente 4

Një tjetër qytetar, pa u zgjatur shkruan:

“Prap qeverin do ta humbësh”. Rama i përgjigjet me ironi: “Në 25 prill do ta marrim vesh kete pune, kur te flase Populli, keshtu qe bej edhe pak durim e mos u ngut qe ta kesh me te lehte dhimbjen.”

rama komente 3

Një qytetar e ka kritikuar se ai drekon ndërkohë që një djal i ri 32 vjeç ka humbur jetën dhe ende nuk është gjendur nga zjarrfikësit, mirëpo Rama i ka thënë se po drekonte për punë dhe jo për qejf.

Screenshot 41 1
Screenshot 42 2
Screenshot 43

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img