Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Rama garanton qytetarët: Opinioni juaj do të dëgjohet me kujdes!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se 95,950 qytetarë kanë dhënë mendimin e tyre përmes platformës së Këshillimit Kombëtar, si dhe kanë kthyer me postë pyetësorët e plotësuar që u kanë mbërritur në shtëpi. Rama garanton qytetarët se opinioni i tyre do të dëgjohet me kujdes.

“KËSHILLIMI KOMBËTAR ECËN ME RITME TEJET INKURAJUESE

FALEMINDERIT

95,950 qytetarë kanë dhënë mendimin e tyre përmes platformës www.keshillimikombetar.al dhe kanë kthyer me postë pyetësorët e plotësuar që u kanë mbërritur në banesë .

Duke ju falenderuar edhe njëherë, me garancinë se opinioni juaj do të dëgjohet me respekt, ju ftoj të dëgjojmë njëri-tjetrin në pyetësorin #KëshillimiKombëtar #LeTëDëgjojmëNjëriTjetrin”, shkruan Rama.

Më shumë
spot_img
spot_img