Hapësire reklamuese

Social Bomb

Rama fton në podcast dyshen "kampione" nga Shkodra, Benet Becin dhe Luiz Ejllin (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Rama fton në podcast dyshen "kampione" nga Shkodra, Benet Becin

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se në podcastin e radhës ka të ftuar dy persona specialë. Bëhet fjalë për dy fituesit e Shkodrës, Luiz Ejlli kampion i “Big Brother Vip”dhe Benet Beci fitusi i zgjedhjeve vendore të 14 majit.

Kujtojmë se këngëtari Ejlli e ka mbeshtetur hapur Benet Becin në zgjedhje, pasi ky i fundit e kishte ndihmuar dikur në kohë të vështira, siç rrëfeu edhe vetë Luizi, i cili nga shtëpia e BBV kerkoi edhe nje bisedë me Ramën.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese