Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama flet për refuzimin e Dritan Lelit: Ai nuk e ka parë të arsyeshme, me të apo pa të…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dfa29f90518ec59a0594911121af19bf

Kryeministri Edi Rama ka folur për refuzimin që kryebashkiaku i Vlorës Dritan Leli i bëri ftesës së tij për të kandiduar si deputet.

Rama tha se e kishte ftuar Lelin, por ky i fundit nuk e kishte parë të arsyeshme që të linte postin e kryebashkiakut, ndërsa shtoi se me Lelin apo jo, PS do ta realizojë objektivin bazë për Vlorën.

“Në formimin e një skuadre ka dinamika të brendshme. Nuk ka fare rëndësi se çfarë ka menduar njëri apo tjetri. Unë e kam ftuar, por ai nuk e ka parë të arsyeshme. Me të apo pa të skuadra jonë do realizojë objektivin bazë dhe do shkojë drejt atij maksimal”, tha Rama.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img