Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Rama flet hapur nga Kroacia: Vendet e BE nuk mbajtën premtimin që i bënë kosovës

spot_img

Lajme të ngjashëm

‘ Vendosja e taksës është anormale por dhe situata është anormale kështu që në kushte noramle do të ishte i dënueshëm, por tani në këto kushte duhet marrë siç është, një klithmë dhe reagim politik jo një luftë tregtare.’

Më shumë

spot_img