Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama flet dhe me gjuhën e veshjes, kryeministri shfaqet me T-shirt e Xhaketë në takim me ministrin gjerman (FOTOT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Edi Rama flet dhe me gjuhën e veshjes. Dhe këtë  e ka bërë ditën e djeshme në takimin zyrtar me ministrin gjerman të shtetit për Europën Michael Roth.

Në daljen publike në konferencën për shtyp, por edhe në takimin protokollar zyrtar, Edi Rama është i veshur me T-shirt dhe një xhaketë sipër saj. Asnjë kollare, edhe nga ato “pikantet” që i dezinjon vetë kryeministri.

Ndryshe është veshja e ministrit gjerman. Me kostum e kollare, i dha rëndësinë e duhur këtij takimi.

Tani askujt nuk I bën përshtypje veshja e Ramës. Sepse nuk ka kaluar shumë kohë kur Atletet e tij në takim me presidentin francez, por edhe në takim me liderë botërorë shfaqet me atlete. Kjo më së shumti ka qenë e lidhur me shqetësimet që I jep atij nervi shiatik.

Por sërish, veshja e kryeministrit në takime zyrtare, përbën lajm më vete.

192389511 810540576262563 7828066983230955247 n
Ministri gjerman Roth dhe Rama, kryeministri shqiptar me t-shirt nen xhakete

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img