Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Rama feston 30 vjetorin e PS-së dhe mandatin e tretë, Petrit Vasili e quan dështim: I bëri gropën Partisë Socialiste dhe çdo 12 qershor bën estradë me të

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme Partia Socialiste mblodhi Kongresin e Jashtëzakonshëm në 30 vjetorin e krijimit të Partisë.

Fokusi i Kongresit ishte te mandati i tretë dhe politikat që do ndiqen, ndërsa u miratuan edhe disa vendime të rëndësishme.

Ndërkohë, nënkryetari i LSI-së e ka quajtur dështim Edi Ramën në Partinë Socialiste, edhe pse ky i fundit ka fituar 3 zgjedhje të njëpasnjëshme. Ai thotë se Rama i ka bërë gropën Partisë Socialiste dhe çdo 12 qershor bën estradë me të.

“Rama I beri gropen Partise Socialiste dhe cdo 12 qershor ben estrade me të”, shkruan Vasili.

Më shumë

spot_img
spot_img