Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Rama e quajti këshilltar, deputeti i PD çohet nga vendi: Bashkë jemi takuar vetëm 2 herë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Momente tensioni në Kuvend. Kryeministri Edi Rama, i kujtoi Florian Mimës se e ka pasur këshilltar në kohën kur ishte kryetar bashkie i Tiranës por një gjë të tillë, deputeti demokrat nuk e pranoi kurrsesi duke i thënë se e ka takuar vetëm dy herë në jetë.

“The që kam qenë këshilltari yt. Me rezulton që jemi taku bashkë vetëm 2 herë, njëherë në vitin 2002 nga zoti Malaj…

Dhe njëherë ë vitin 2009, ke ardh nga vendi i kryetarit të bashkisë e më the mund të bëjmë një bisedë për taksat, u bëra ndërmjetës mes jush e kryeministrit Berisha, nëse këto më bëjnë këshilltarin tuaj…”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img