Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Rama e nis të dielën me video nga Lezha, publikon pamjet sesi ka ndryshuar qyteti

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të diel duke postuar një video nga Lezha, me ndryshimet që kanë ndodhur në këtë qytet gjatqë qeverisjes së tij.

Ai thotë se Lezha po vazhdon të çlirohet  nga hija e rëndë e të kaluarës, duke përmirësuar mjedisin, infrastrukturën, profilin e saj turistik.

“MIRËMËNGJES, dhe me këto pamje të ndryshimit të Lezhës që vazhdon të çlirohet nga hija e rëndë e të kaluarës, duke përmirësuar mjedisin, infrastrukturën, profilin e saj turistik, ju uroj një të diel të mbarë”, shkruan Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img