Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Rama e nis ditën me video nga kantieri në maternitetin e Beratit: Investim i shumëpritur

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3477463822f655bab97bbad1b4a7dec5

Kryeministri Edi Rama, e ka nisur ditën e sotme me një video nga kantieri i ndërtimit në maternitetin e Beratit.

Në postimin e tij Rama shkruan se ky është një investim i shumëpritur për banorët e kësaj zone, dhe që po ndërtohet nga themelet.

“Mirëmëngjes dhe me kantierin e shëndetësisë në maternitetin e Beratit, investim i shumëpritur për banorët e kësaj zone, që po ndërtohet nga themelet, ju uroj një ditë të mbarë. Vijon puna pa u ndalur për të rindërtuar infrastrukturën shëndetësore, nga qendrat shëndetësore në spitale, për akses, siguri dhe cilësi për qytetarët, afër vendbanimit për Shëndetësinë Që Duam,” shkruan Rama në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img