Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama e nis ditën me video, ja si duket kantieri i ndërtimit të stadiumit të ri në Kukës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga stadiumini ri i Kukësit.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Rama ka publikuar një video ku tregon se vijojnë punimet për stadiumin.

“Mirëmëngjes 😊 dhe me disa sekonda nga kantieri i stadiumit të ri të Kukësit, “Zeqir Ymeri”, ju uroj ditë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img