Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Rama e nis ditën me urim për shqiptarët: Dita e parë e dimrit, ju uroj një dhjetor të paqtë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur duke u uruar shqiptarëve një dhjetor të paqtë.

Ai ka publikuar  një foto piktoreske, ku shihet rruga dhe pemët e mbuluara nga dëbora, teksa shkruan se sot 1 dhjetor, është dita e parë e dimrit zyrtarisht.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe në këtë ditë të parë të dimrit zyrtar, ju uroj një dhjetor të paqtë në rrugën e mbylljes së vitit🙏”shkruan Rama në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img