Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

Rama e nis ditën me thirrje për qytetarët: Bashkohuni me ne për të pastruar një herë e mirë Shqipërinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një mesazh për të gjithë qytetarët.

Rama ka ndarë një video nga pastrimi që u bë dje në disa vende, teksa u bën thirrje qytetarëve që të bëhen bashkë në këtë nismë për të pastruar njëherë e mirë Shqipërinë.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me thirrjen që të gjithë të na bashkohen për ta pastruar njëherë e mirë Shqipërinë, së paku duke mos e ndotur më tej trupin e saj të mrekullueshëm, e duke e treguar dashurinë e krenarinë për atdheun me patriotizmin elementar të respektit për mjedisin e tij, ju uroj një javë të mbarë🙏🏻” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë


spot_img
spot_img