Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Rama e nis ditën me pamje nga tuneli i Llogarasë: Po punohet me ritëm të lartë për përfundimin e kësaj vepre

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga punimet në tunelin e Llogarasë.

Tuneli është hapur në të gjithë gjatësinë e tij prej 6 kilometra dhe Rama shkruan se puna vijon me ritme të larta për armatimin e plotë deri në përfundimin e kësaj vepre strategjike.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me kantierin e Tunelit të Llogarasë, ku pas hapjes plotësisht në 6 kilometrat e tij, punohet me ritëm të lartë për armatimin e plotë deri në përfundimin e kësaj vepre strategjike, ju uroj një ditë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.Më shumë