Hapësire reklamuese

Politikë

Rama e nis ditën me pamje nga shkolla e re në Durrës: Ka hapur dyert për 650 fëmijë

Shkruar nga Newsbomb
Rama e nis ditën me pamje nga shkolla e re në Durrës: Ka hapur

Kreu i qeverisë, Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga shkolla e re, Eftali Koçi” në Durrës.

Shkolla është rindërtuar me standardet më të mira me mbështetjen të partnerëve të Bashkimit Evropian dhe Programit të Kombeve të Bashkuara për Zhvillim.

Kreu i qeverisë shkruan se shkolla sapo ka hapur dyert për 650 fëmijë, nxënës e mësues.

“MIRËMËNGJES ? dhe me një tjetër shkollë të re, “Eftali Koçi” në Durrës, e rindërtuar me standardet më të mira me mbështetjen edhe të partnerëve tanë të #BE dhe #PNUD, bashkë me kopshtin për më të vegjlit, që sapo kanë hapur dyert për 650 fëmijë, nxënës e mësues, ju uroj një ditë të mbarë?”, shkruan Rama në postimin e tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese