Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Rama e nis ditën me pamje nga parku i rinovuar i Mbretëreshës Geraldinë në Burrel

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e kësaj të diele e ka nisur me pamje nga parku i rinovuar i Mbretëreshës Geraldinë në Burrel.

Në videon e postuar nga Rama shihet sesi ka ndryshuar parku, teksa shihen edhe disa fëmijë që “shijojnë” parkun e ri.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me këto pamje nga parku i rinovuar i Mbretëreshës Geraldinë në Burrel, ju uroj një të diel të qetë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img