Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Rama e nis ditën me pamje nga Lungomare2: Tani që po dalim nga tuneli i pandemisë do bëjmë më shumë për Vlorën e gjithë Shqipërinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga Lungomare2 në Vlorë.

Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale, shkruan se është në përfundim rikostrukturimi i plazhi publik me 5 yje, ku shton se deri dje ai plazh ishte një turp.

Ndër të tjera kreu i qeverisë shkruan “duke ju thënë të gjithëve se tani që po dalim nga tuneli i pandemisë, shumë më shumë akoma do bëjmë për Vlorën e krejt Shqipërinë”.

“Mirëmëngjes dhe me këtë kartolinë nga Lungomare2 në Vlorë, ku po përfundon plazhi publik me 5⭐️ aty ku deri dje ishte një turp publik me kioska e me ferra, duke ju thënë të gjithëve se tani që po dalim nga tuneli i pandemisë, shumë më shumë akoma do bëjmë për Vlorën e krejt Shqipërinë, ju uroj një ditë të mbarë🙏” shkruan Rama ndër të tjera.

Artikulli paraprakMapo
Artikulli tjetërKoha Jone
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img