Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama e nis ditën me pamje nga bypassi i Shkodrës: Këtë verë do ketë më shumë frymëmarrje për shkodranët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga bypassi i Shkodrës.

Ai ka postuar një video nga bypassi dhe shkruan se kjo rrugë do të jetë më shumë frymëmarrje për shkodranët, pasi rruga ka çdo element si, trotuare, ndriçim, gjelbërim dhe korsi për biçikleta.

“Mirëmëngjes dhe me bajpasin e Shkodrës që këtë verë do të jetë një frymarrje më shumë për shkodranët, me të gjithë elementet urbanë, trotuare, ndriçim, gjelbërim dhe korsi për biçikleta, ju uroj fundjavë të qetë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img