Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
2.1kmh
40 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
21 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Rama e nis ditën me një PREMTIM: Nga Veriu në Jug, 300 kantiere do t’u ndryshojnë faqen…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një video me pamje nga qendra të ndryshme shëndetësore të cilat janë transformuar.

Rama thotë se brenda këtij mandati 300 kantiere do t’u ndryshojnë faqen qendrave shëndetësore të Shqipërisë.

‘Mirëmëngjes, dhe me kënaqësinë që nga Veriu në Jug, 300 kantiere do t’u ndryshojnë faqen brenda këtij mandati qendrave shëndetësore të Shqipërisë, duke i transformuar nga rrënoja fyese për dinjitetin njerëzor, në pika shërbimi normal për qytetarët e këtij vendi, ju uroj një ditë të mbarë’, shkruan Rama.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img