Hapësire reklamuese

Politikë

Rama e nis ditën me lajmin e mirë: Çmimet e "Roaming" mes Europës dhe Ballkanit janë ulur mesatarisht deri 99%

Shkruar nga Newsbomb
Rama e nis ditën me lajmin e mirë: Çmimet e "Roaming"

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me lajmin e mirë për uljen e çmimeve të “Internetit Roaming”.

Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se çmimet e "Internetit Roaming" mes Europës dhe Ballkanit Perëndimor janë ulur mesatarisht deri 99%, të konkretizuar pas firmosjes së marrëveshjes në samitin historik të dhjetorit në Tiranë.

“MIRËMËNGJES ? dhe me lajmin e mirë se prej 1 tetorit, çmimet e "Internetit Roaming" mes Europës dhe Ballkanit Perëndimor janë ulur mesatarisht deri 99%, të konkretizuar pas firmosjes së marrëveshjes në samitin historik të dhjetorit në Tiranë, ju uroj një ditë të mbarë?”, shkruan Rama në rrjetet sociale.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese