Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama e nis ditën me foto nga Maja e Shenjtë e Tomorrit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ae3d43b3925778e29eab74a176bb4f79

Kryeministri Edi Rama këtë të djelë e ka nisur me një urim për të gjithë qytëtarët.

Ai në rrjetion e tij sociale Facebook, ka shpërndarë një foto nga Maja e Shenjtë e Tomorrit, dhe u ka urur shqiptarëve një ditë të mbarë.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë peizazh përrallor nga Maja e Shenjtë e Tomorrit, ju uroj një të dielë të qetë,” shkruan Rama.

Screenshot_2.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img