Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Rama e nis ditën me foto nga Kongresi i PS dhe jep mesazhin: Të prishim gardhet politike dhe të jemi të bashkuar si shqiptarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me disa foto nga momentet në Kongresin e PS, i cili u mbajt ditën e djeshme.

Rama teksa poston foto nga Kongresi ka përcjellë edhe një mesazh teksa shkruan se duhet të lihen pas hendeqet politike dhe të bashkohemi i shqiptarë dhe qytetarë të këtij vendi.

“MIRËMËNGJES 😊dhe me këtë fotoalbum nga Kongresi ndryshe i Partisë Socialiste, duke ju ftuar të gjithëve të prishim gardhet partiake e t’i lëmë pas hendeqet politike  Të Bashkuar Jo Të Ndarë, si shqiptarë, si qytetarë e si njerëz të këtij vendi, ju uroj një të diel të paqtë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img