Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
42 %
1kmh
20 %
Die
18 °
Hën
17 °
Mar
11 °
Mër
12 °
Enj
12 °
E diel, 2 Prill, 2023

Rama e kalon fundjavën larg politikës, pozon i buzëqeshur krah bashkëshortes dhe djalit në Bogë

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama duket se këtë fundjavë po e kalon me familjen larg politikës, në Bogën e zbardhur nga dëbora.

Kryeministi Rama pak minuta më parë ka ndarë një foto në rrjetet sociale, ku shihet i buzëqeshur krahë bashkëshortes së tij, Linda Rama dhe djalit të vogë, Zaho.

“Buni Bajraktarit🔥Bogë, Malësi e Madhe” shkruan Rama në postimin e tij.

Duhet se kreu i qeverisë ka vendosur të qëndrojë larg politikës dhe të shijojë fundjavën me familjen, në një kohë kur politika shqiptare është e ndezur për çështjen e McGonigal dhe përfshirjes së emrit të kryeministrit.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Më shumë