Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama e fillon ditën me pamje mahnitëse nga liqeni i Marinës në Belsh: Ju uroj një të dielë të qetë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto nga pike e re turistike pranë liqenit të Marinës ku uron një të dielë të qetë për të gjithë.

Rama bën të ditur se investimet pranë liqnit të Marinës në Belsh janë pjesë e zinxhirit të qendrave të reja të turizmit të Fonit Shqiptar të Zhvillimit.

“MIRËMËNGJES 😊dhe me këtë pamje të qendrës së re turistike pranë liqenit të Marinës në Belsh, pjesë e zinxhirit të qendrave të reja të turizmit të Fondit Shqiptar të Zhvillimit, ju uroj një të diel të qetë”, shkruan kryeministri.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img