Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
5.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Rama drekon në Greqi, mediat fqinje: E shoqëronin vetëm truprojat, qëndroi në Trikalla dhe…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nuk dihet qëllimi i kësaj dreke të kryeministrit i vetëm në vendin fqinj, ndërkohë që mediat atje shkruajnë se Rama ka qenë dhe më parë në Trikalla kur ka qenë kryebashkiak i Tiranës pasi është shpallur ‘i ftuar nderi’ i komunitetit që jeton atje. /NEWSBOMB.AL

Më shumë

spot_img