Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Rama drekon në Greqi, mediat fqinje: E shoqëronin vetëm truprojat, qëndroi në trikalla dhe…

spot_img

Lajme të ngjashëm

7fb786c9db2ee8f51510e01aa452c8a9

Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e djeshme në Greqi, ku ka konsumuar një drekë, i vetëm, raporton newsbomb.al.

 

Mediat e vendit fqinj bëjnë me dije se, Rama ka qenë të enjten në restorant ‘Aigli’ të hotelit ‘Panellinion’ në qendër të Trikallës, i shoqëruar vetëm nga truprojat e tij, ndërsa pas drekës ka konsumuar dhe një kafe në oborrin e jashtëm të restorantit dhe është larguar.

Nuk dihet qëllimi i kësaj dreke të kryeministrit i vetëm në vendin fqinj, ndërkohë që mediat atje shkruajnë se Rama ka qenë dhe më parë në Trikalla kur ka qenë kryebashkiak i Tiranës pasi është shpallur ‘i ftuar nderi’ i komunitetit që jeton atje. /NEWSBOMB.AL

Më shumë

spot_img