Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama do i japë Vuçiçit për të pirë e ngrënë me gotat dhe pjatat me flamurin shqiptar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3b2aef4626a609d49664da5865bd718a

Kryeministri Rama do të darkojë sonte me homologun e tij serb Vuçiç.

Gotat dhe pjatat që do t’i serviren për të pirë e për të ngrënë Vuçiçit mbajnë të gjitha simbolin tonë kombëtar, shqiponjën e flamurit dhe përkrenaren e Skëndërbeut. Nuk e dimë se si do e presë Vuçiç këtë por dimë që Rama nuk e ka ndërmend të ndryshojë “dekor”.

gota1

Lexo edhe: 

Vuçiç këndon himnin serb, Rama sheh nga qielli helikopterët (Video)

Vuçiç i referohet Kosovës si “Kosova dhe Metohija”: Nuk pajtohemi. Rama: Njohja, çlirim për ju

Rama: Dialogu Serbi-Kosovë jo vetëm në letër, kundër ksenofobisë në Ballkan

Kryeministri serb poston në Twitter foton zyrtare të takimit në Pallatin e Brigadave

Vuçiç “zbardh” misterin e dronit: Ismaili shkaktoi incidentin diplomatik

Vuçiç:Krenar që jam i pari kryeministër serb që vi në Shqipëri. Faleminderit për mikpritjen

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img