Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama dhe Vokshi konsultohen në ambientet e Kuvendit, Braçe i papërmbajtshëm në reagim

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a3f4726c78823c3ee8df87dc2ad0ad37

Në Kuvend vijon të diskutohet për projektligjin e arsimit të lartë i mbështetur nga maxhoranca, por i kundërshtuar nga opozita.

Pas konsultës së ministres Lindita Nikolla me ish-kryeministrin Sali Berisha sot në sallën e Kuvendit, kësaj here ka qenë rradha e kryeministrit Edi Rama të konsultohet me një tjetër deputete të PD-së, me Albana Vokshin.

E quajtur si Pamela Anderson nga vetë Rama, mesa duket mendimi i Vokshit për kryeministrin në lidhje me projektligjin e arsimit të lartë (aludojmë se për këtë po diskutojnë) ka rëndësi të veçantë.

Kjo foto është publikuar nga deputeti socialist, Erjon Braçe, i cili tepër euforik e shoqëron foto me një fjalë të vetme: “Pamelaaaa!”.

Lexo edhe: Nikolla ulet pranë Berishës. Po tenton t’i mbush mendjen për ligjin e arsimit të lartë?

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img