Tirana
broken clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0.5kmh
78 %
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

Rama dhe Meta takohen në Kryesinë e Kuvendit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama është takuar mëngjesin e sotëm me kryetarin e Kuvendit, Ilir Meta.

Takimi mes Ramës dhe Metës në ambientet e Kryesisë së Kuvendit të Shqipërisë është i përjavshëm ndërsa mendohet se dy krerët e koalicionit qeverisës do diskutojnë rreth zhvillimeve të fundit politike në vend.

Përveç takimit të përjavshëm, Rama dhe Meta kanë zhvilluar takime të shpeshta lidhur me reformën në drejtësi.

Më shumë


spot_img
spot_img