Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Rama dhe bashkëshortja homazhe për Bashkim Finon në Pallatin e Kongreseve: Lamtumir mik i mirë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama së bashkë me bashkëshorten Linda Rama kanë qenë  në pallatin e Kongreseve për të bërë homazhe në nder të Bashkim Finos, i cili ndërroi jetë mëngjesin e sotëm në moshën 59-vjeçare.

Rama ka postuar në rrjetet e tij sociale disa foto nga homazhet, teksa i ka dhënë lamtumirën mikut dhe kolegut.

“Lamtumir mik i mirë”, shkruan Rama në postimin e tij.

Kujtojmë që Bashkim Fino ish-kryeministër i Shqipërisë ka ndërruar jetë papritmas mëngjesin e sotëm. Ai prej më shumë se një muaji ishte i prekur nga Covid-19.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img