Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
24 %
1kmh
0 %
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Rama dhe Basha ‘takohen’ në Elbasan, mbërrijnë në të njëjtën kohë në qendër të qytetit (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5acafa4fcfc45f4cf6fef8044a2e8195

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka vizituar qytetin e Elbasanit në Ditën e Verës.

Ai është pritur me brohoritje nga qytetarët të cilët ishin grumbulluar masivsht për të festuar këtë festë.

Pak kohë më vonë ka mbërritur edhe kryeministri Edi Rama. Ai është përshëndetur me qytetarët, por ka pasur edhe nga ata që kanë brohoritur “Rama Ik”.

Kryeministri Rama është shoqëruar nga kryebashkiaku i Elbasanit, Taulant Balla dhe ministrja Evis Kushi.

Rama dhe Basha kanë mbërritur në një distancë kohore shumë të shkurtër nga njëri tjetri në qendrën e Elbasanit.

Nuk dihet nëse ata e kanë parë njëri-tjetrin ndërkohë që shëtisnin në  grumbullin e qytetarëve.

Më shumë

spot_img
spot_img