Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Rama dhe Basha ‘luftë’ në rrjetet sociale, kryeministri i përgjigjet PD-së: O Lula, grumbullime të turpshme, virusi po bën dasmë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për zhvillimin e fushatës elektorale të Partisë Demokratike, nëpër qytetet e vendit.

Teksa Rama postoi fotot e tyre ku thoshte se partia e Lulzim Bashës po mundohet që të përhapë virusin, ndërkohë që ai vetë po përpiqet të shpëtojë jetë duke siguruar vaksinat.

albsig

Në postimin e tij, Rama shkruan se është grumbullimet e tyre janë të turpshme dhe të papërgjegjshme. Sipas kryeministrit, virusi po bën dasmë teksa dhëndri premton ta bëjë ditën natë.

“O lula unë jam i frikësuar për njerëzit tuaj që i bëni mish për top me grumbullimet e turpshme të papërgjegjshmërisë suaj, duke mbledhur njerëz të verbër me makina e me bori, që virusi të bējë dasëm teksa dhëndrri juaj premton ta bëjë ditën natë! Premtim i mbajtur fatkeqësisht!” shkruan Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img