Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama darkon me Dakon pas zgjedhjeve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0388b46c355267e287fce7ae52648048

Kjo foto është bërë në një prej lokaleve të zonës e Vollgës në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama po darkon me kryebashkiakun e Durrësit Vangjush Dako, pas rizgjedhjes së këtij të fundit në krye të bashkisë. Në darkë kanë qenë të pranishme edhe bashkëshortet e Ramës dhe Dakos, ndërsa çifti kryeministror nuk i ka thënë jo fotove me të pranishmit në restaurant.

Lexo lajmin: Edi Rama, darkën e parë të postzgjedhjeve e kalon me Vangjush Dakon në Vollgë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img