Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

Rama çan detin me skaf, për ku është nisur kryeministri? (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Prej disa ditësh kryeministri Edi Rama është nisur me pushime drejt jugut të vendit.

Herë pas here Rama poston foto dhe video duke na bërë edhe ne pjesë të pushimeve.

Ditën e sotme kryeministri ka publikuar një video në instastory, ku shihet se po argëtohet duke bërë xhiro me skaf. Rama na sjell pamje nga valët që krijon skafi.

{mp4}130338{/mp4}

Më shumë