Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Rama braktisi intervistën, Erion Braçe sulmon gazetarin: Rasti kur llafet e rrugës shiten për fakte dhe klientelizmi shitet për gazetari

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në emsiionin “5 pyetje nga Babaramo” me gazetarin Ilir Babaramo, por e ka braktisur intervistën për shkak se nuk i kanë pëlqyer pyetjet e gazetarit.

Ndërkohë zv.kryeministri Erion Braçe në një postim në rrjetet sociale ka sulmuar gazetarin Babaramo, duke e cilësuar si klientelist që shitet si gazetar.

“Rasti kur llafet e rruges shiten per fakte, besnikeria partiake shitet per analize, klientelizmi shitet per gazetari”, shkruan Braçe krah fotove të Ilir Babaramos.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img