Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Rama bën vaksinimin masiv, Basha bën infektimin masiv’, kryeministri publikon foton e kreut të PD-së që i sollën në telefon

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim në rrjetet sociale, në lidhje me takimet elektorale të kreut të PD-së, Lulzim Basha.

Rama ka shkruar se dikush i kishte sjellë me mesazh një foto të Bashës në piknikun që kishte organizuar gjatë ditës së sotme me të rinjtë.

Sipas tij, Partia Demokratike po bën infektimit masiv në një kohë që PS po bën vaksinimin masiv. “Me këta Shqipëria fiton infektimin”,- shkruan Rama ndërkohë që thotë se është turp dhe papërgjegjshmëri.

Postimi i plotë:

Mirë ma thotë dikush që ma çon këtë foto në whatsap:

“Edi Rama dhe Partia Socialiste po bëjnë vaksinimin masiv, ndërsa Lulëzim Basha dhe Partia Demokratike po bëjnë infektimin masiv”

Turp Papërgjegjshmëri Rrumpallë me këta ShqipëriaFitonInfektimin

ediii 1

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img