Tirana
clear sky
12.3 ° C
12.3 °
12.3 °
67 %
1.6kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Rama bëhet sentimental: Të kisha një gotë raki këtu do e pija për shëndetin e Metës dhe familjes së tij. Kam ngrënë bukë me ta dhe s’dua t’i shoh keq

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama është dnalur sot në vendlindjen e presidentit Ilir Meta, në Skrapar. Ai u kërkoi atyre votën për PS, pasi siç tha Meta duhet të zbresi nga maja pasi i ka turpëruar ata.

Në mbyllje kreu i PS u bë sentimental dhe tha se do të donte të pinte një gotë raki dhe të ngrinte një dolli për Ilir Metën dhe shëndetin e familjes së tij.

“Kam ngrënë bukë me ta dhe nuk dua t’i shoh keq”, tha Rama.

Edi Rama: Në mbyllje, do doja të flisja gjatë, sikur të kishim pak raki këtu Nasip do ishim…po të kisha një gotë rakie këtu do ta ngrija me shumë sinqeritet për shëndetin e Ilir Metës, për shëndetin e tij dhe familjes s ëtij patjetër, kam ngrënë bukë me ta nuk dua t’i shoh keq, dhe një të dytë do ta ngrija për referendumin e Vlorës dhe Skraparit, që të jetë një referendum që t’i thotë Ilirit boll më zbrit nga maja se na turpërove. Boll më.  

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img