Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama azil politik në lindje? Paloka me teori konspirative: Charterin e mban gati në aeroport, në 26 prill do niset për…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b7a102f40c42f02c00a72e70eec06bd3

Ish-deputeti i PD-së, Edi Paloka ka sulmuar me disa teori konspirative kryeministrin Edi Rama, lidhur me qendrimet e këtij të fundit karshi Perëndimit dhe afrimin me Turqinë.

Paloka dhe me ironi thotë se Rama pas 26 prillit do niset për një udhëtim pa kthim, duke menduar që sulmon BE dhe SHBA.

Sipas tij aeroplani që qendron në Rinass gati, qendron pikërisht për këtë arsye, që një ditë Rama “t’ja mbathë” e mos të kthehet më, duke kërkuar azil politik, në Turqi.

Screenshot_2_copy.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img