Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.6kmh
75 %
Mar
13 °
Mër
15 °
Enj
18 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 20 Prill, 2021
spot_img

Rama apel kontrollorëve të Rinasit: Braktisni ata që ju futën në këtë lojë të çmendur me zjarrin! Kush nuk kthehet në punë nesër, nuk ka më vend në AlbControl

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama u ka bërë apel kontrollorëve të Rinasit që të kthehen në punë deri ditën e nesërme, në të kundërt nuk do të kenë më vend në kompaninën AlbControl.

Gjithashtu rama u ka kërkuar që të ndahen nga ata që i kanë future në këtë lojë të çmendur me zjarrin, siç e quan ai.

“Apel për kontrollorët e Rinasit: Ndahuni nga ata që ju futën në këtë lojë të çmendur me zjarrin! Braktisini në rrugën e tyre qorre organizatorët e kallzuar penalisht! Kush nuk kthehet në punë nesër, nuk do gjejë më vend në Albcontrol. Koha e Rrumpallës ka vdekur dhe nuk kthehet”, shkruan Rama.


Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img