Hapësire reklamuese

Politikë

Rama: 70 familje të reja do të strehohen së shpejti në lagjen “5 Maji”

Shkruar nga Newsbomb
Rama: 70 familje të reja do të strehohen së shpejti në

Kryeministri Edi Rama ka dhënë lajmin e mirë, duk thënë se së shpejti do të strehohen në lagjen e re “5 Maji” edhe 70 familje të reja.

Kreu i qeverisë shkruan po ashtu se po aty ndodhen dhe 2 godina të reja të institucioneve shtetërore, ku do të zhvendosen me zyra.

“Edhe 70 familje të reja do të strehon së shpejti në lagjen e re “5 Maji”; aty ku edhe 2 godina të reja të institucioneve shtetërore do të zhvendosen me zyra”, shkruan Rama në postimine t ij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese