Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Rakipi: Rama vret veten dhe nuk shkon në zgjedhje. Ia kthen Murrizi: Ai donte që në shkurt kur PD dogji mandatet (BATUTAT ME HILËN)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rakipi: Ore shyqyr që kemi njerëz tani që janë kritikë të qeverisë. Ore ti të jesh i lumtur që të gjesh njerëz që janë kundër qeverisë

Hila: Jo sot është e veshtirë të gjesh njerëz që janë pro qeverisë

Rakipi: E ke gabim

Hila: Jo po kërkojë për panel dhe spo gjej

Rakipi: Po ke shumë që paguhen nëpër këto portale e të tjera

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img