Hapësire reklamuese

Rajoni

VIDEO/ Ish-deputeti nuk përmbahet në emision, shan nga nëna gazetarin: Ai që ka marrë para...

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Ish-deputeti nuk përmbahet në emision, shan nga nëna
Ahmeti dhe Geci/ © Pamje nga emisioni "Politiko" ne Kanal 10

Ish-deputeti shqiptar i Kosovës, Gani Geci ka sharë nga nëna një nga gazetarët me të cilin po përballjen në një studio televizive për Gjykatën Speciale, e cila po gjykon veprimtarët që i sollën lirinë vendit me UÇK.

Geci tha se ai nuk do ta votonte Gjykatën Speciale, por meqë e ka votuar Kuvendi i Kosovës, nuk mund të quhet “drejtësi ruse”. Ndërsa, gazetari Arben Ahmeti i tha “Gjykata Speciale e lë Gecin pa kauzë”.

Më pas nisi edhe debati që degjeneroi deri në mbylljen e emisionit.

Geci: Ju kur jeni shku te Hashimi keni marrë paret me mbrojtë, atë “Liria ke Emër”, e keni lehtë me fol çka doni.

Ahmeti: Ti je dëshmitar i rrejshëm i Gjykatës Speciale.

Geci: Ti je zagar i Hashim Thaçit.

Ahmeti: Ti ke marrë pare

Geci: Ai që ka marrë ja q””” nanën, përfshi edhe ty

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese